Domů » Nabídka focení

NABÍDKA FOCENÍ

Ahoj, jsem pohodář, který mj. rád fotí. Nejčastěji fotím v Praze a sice portréty, street-fashion, glamour, boudoir, nebráním se ani jiným nápadům. Baví mě vyzdvihovat ženský půvab, zasazovat jej do zajímavých lokací a vytvářet tak nevšední příběhy fotek s nádechem smyslnosti a jemně erotickým podtextem.

Hledám ne/modelky, neomezeného věku i postavy, klidně bez zkušeností, nejlépe s přirozeně hezkým úsměvem, které focení baví, nebo třeba jen láká zkusit. Za nejdůležitější považuji příjemnou atmosféru a radost z focení před i za fotoaparátem.

Nabízím maximální snahu o pohodové focení a 6-12 společně vybraných upravených fotek bez loga v plné kvalitě a alespoň full HD rozlišení.

Abychom předešli případným nedorozuměním, v závislosti na domluvě preferuji spolupráci na bázi uzavřené Smlouvy o pořízení a užití fotografie (Model Release).

Na lokaci, nápadech a ostatních detailech se určitě domluvíme, tak aby byla zajištěna spokojenost na obou stranách.

V případě zájmu o spolupráci pošli, prosím, pár svých fotek a alespoň přibližné představy, co bys ráda fotila.

Děkuji a těším se, Jirka

------------

REFERENCE

[06.01.2024 - lilkys]

"Skvěle strávený čas při focení! Jirka je milý, komunikativní, pohodový fotograf, se kterým je radost spolupracovat. Je vidět, že už má spoustu odfoceno, umí si najít vhodnou perspektivu, umí zainstruovat modelku, ale zároveň nechává volný tvůrčí prostor. 
Doporučuji všem, focení bylo velmi příjemné! :)"

[09.12.2023 - El Daemona]

"Focení s Jirkou patřilo k těm nejpohodovějším a nejuvolněnějším za dlouhou dobu. Podmínky neměl vůbec jednoduché, ale všechno jsme zvládli se ctí a ještě se u toho dobře bavili:).Parádní víkendová foto-pohoda na zasněženém venkově, doporučuji každé milé modelce i nemodelce!"

[15.11.2023 - Angillia]

"S Jirkou se výborně spolupracuje. Ví, co chce fotit, dobře se na to připraví. Dokáže sdělit, co od fotek očekává, jak by chtěl, aby působily. Přitom je otevřený i nápadům ze strany modelky. Focení naprosto pohodové, příjemná atmosféra. Jirka je veselý, umí jednat s modelkou a myslí dokonce i na kafe :)) A fotky opravdu krásné, dává si na nich záležet. Máto atmosféru, má to šťávu :) Vřele doporučuji!"

[24.09.2023 - Christina]

"Focení s Jirkou byla naprostá pecka, doporučuji všem zkušeným i začínajícím modelkám, umí si najít světlo, focení ho baví a je naprostý sympaťák a pohodář. Jedno z nej focení, co jsem měla a děkuji moc!"

[08.09.2023 - MoniCa Vihar]

"Foceni s Jirkem sme domlouvali uz nejaku dobu, nakonec sa nam to pred par dnami povedlo.Velmi prijemne foceni za letneho pocasi a podarili sa nam opravdu moc hezke momenty.Dekuji a budu se tesit na priste;)"

[10.08.2023 - Fit Lenka]

"Super skvělý příjemný focení. Maximálně doporučuji a moc ráda zase s Jiřím zafotím!"

------------

[23.05.2023 - lacotanci]

"Velmi doporučuji tohoto příjemného fotografa."

------------

[06.05.2023 - Lena Art]

"S Jirkou super bezproblemova domluva, spolehlivy, milý a vstřícný. Moc díky, bylo to fajn a těším se nq příště! ;)"

------------

[22.12.2022 - b.sarka]

"Focení s Jirkou bylo ve znamení pohody a dobré nálady:-) Hezky se s ním komunikuje,jak už při domlouvání termínu nebo osobně. Líbilo se mi jak dokázal už při domluvě navrhovat různé styly focení,ptal se,co by se mi líbilo a když napsal,že by mě nejraději nafotil jako jemnou vílu u vánočního stromečku,tak jsem si říkala,že to je prostě ono,že tohle jsem já.. šup, svetřík a teplé ponožky,cozy atmosphere a opravdu mě tak dokázal vyfotit:)) Cítila jsem se s ním opravdu příjemně a uvolněně ,celou dobu jsme si povídali a jen tak mimochodem něco fotili ;) Dokázal mi hezky poradit s pozovaním a oblečením,má cit pro krasno a kompozici.. a myslím,že i pro navázání vztahu s modelkou. Díky tomu nám to spolu hezky šlo... prostě za mě super fotograf a moc ho doporučuji a také myslím,že to nebylo naše poslední focení:) Těším se na další! :-)"

[01.10.2022 - paja.elena]

"Jirka je skvělý fotograf, moc dobře se mi s ním fotilo :) Takže doporučuji."

------------

[18.09.2022 - Mileymalinova]

"Velice rychlý, slušný a spolehlivý fotograf."

------------

[11.09.2022 - Movenmodel]

"Jirka je skvělý fotograf! Focení s ním je naprostá pohoda, příjemný pokec, nikam se nespěchá! :) Maximálně doporučuji a těším se zase příště! :)))"